Yalnızca Geniş Basenli Kadınların Anlayabileceği Acı Dolu Yaşam Mücadelesinden 10 Kesit

0
38
Yalnızca Geniş Basenli Kadınların Anlayabileceği Acı Dolu Yaşam Mücadelesinden 10 Kesit
Yalnızca Geniş Basenli Kadınların Anlayabileceği Acı Dolu Yaşam Mücadelesinden 10 Kesit

Türlü türlü ölçülerde ve şekillerde ne kadınlar geldi geçti şu yalan dünyadan lakin geniş basenli ve kalın bacaklı kadınların çektiğini kimse çekmedi. O cefakar ve vefakar kadınların yaşamadan anlayamayacağınız mücadelesini sunuyoruz gözler önüne…

1. Pantolonunuz her zaman belinizden düşer.

Kalça ve etap ölçülerinize yerinde; içine girebildiğiniz pantolonlar alırsınız. Lakin o pantolonlar; öncelikle beliniz olmak üzere vücudunuzun geri kalan her yeri için epeyce büyüktür. Bütün gün çekiştirip durursunuz hatta kemerler bile bu derde çare olmaz.

2. Tulumlarla aranız pek iyi değildir.

Tulumlarla aranız pek iyi değildir.
Tulumlarla aranız pek iyi değildir.

Tulumlar sizi olduğunuzdan kocaman gösterir ve bacaklarınız gözünüze emanet gibi gözükür. Sonunda onlara kısmet vermekten vazgeçersiniz.

3. Şort seçerken baştan üniversite sınavına giriyormuş gibi hissedersiniz.

Şort denince tüyleriniz diken diken olur hatta havalar ısındıkça keza belinize hem de bacaklarınıza ve kalçanıza olacak keza de kan dolaşımınızı durdurmayacak o şort rüyalarınızı süsler. Ama o kadar bir şort yoktur ardındaki birinci madde her tarafta gündeme gelir. Bu koşul sonu olmayan bir döngü haline kazanç hayatınızda ve eşofmanı kim bulduysa hayır duanızı alır

4. Pişikleriniz yüzünden sürtünme kuvveti en büyük düşmanınız olur.

Elbise, şort ya da pantolon… Ne giyerseniz giyin iki bacağınızın birbirine sürtünmesini engelleyemezseniz. Hele yaz ayları kabus gibidir; sıcaktan bunalırsanız pişikleri saklayamazsınız, saklamaya kalkarsınız sıcaktan bunalırsınız. İşte bir kısır döngü daha…

5. Koşmak mı? Geç kalırsınız daha iyi.

Bacaklarınız sürtündükçe sürtünür koşmaya pişmanlık edersiniz. Koşmak öyle asap bozucudur fakat icabında geç kalırsınız.

6. Kendi kendinizi aleyhinde cinsle karşılaştırırsınız.

Ne zaman sizden daha küçük basenleri olan bir erkek görseniz; ”Şu yer bir yarılsaydı hayırlısıyla…” dersiniz.

7. Bikini denince akıcı sular durur.

Vücudunuzun her yanı formunda olsa da eğer geniş basenleriniz varsa bikini karşı galibiyet kazanmanız imkansızdır. Bu ikili böylece güçlüdür fakat artık ne yaparsanız yapın o basenler görülecektir.

8. Deniz temalı, kumlu, bacaklı sahil fotoğrafları size fazla uzaktır.

Genelde ayaklarınızı seçim edersiniz.

9. Bacak etap atfetmek size tarafından değildir.

Basenleriniz ne değin genişse etap ayak üstüne atmak o kadar zordur. Hadi diyelim ancak attınız mutlaka size engel olacak bir masa vardır. Biçare kalırsınız. Bağdaş kurduğunuz o çocukluk yıllarınızı ise şimdiden unutmuşsunuzdur.

10. Geniş basenlerin moda olacağı günleri iple çekersiniz.

Geniş kalçalar, büyük memeler ve hatta kalın kollar bile moda olmuşken hayalinize kavuşmanıza ne engel olabilir fakat? Sonuçta kalın bacaklar ya da geniş basenler zinde olmanın bir göstergesidir ve kadın dediğin balık etli olur.

CEVAP VER