Avon’dan makyajı sanata dönüştüren Mark!

0
87
Avon'dan makyajı sanata dönüştüren Mark!
Avon'dan makyajı sanata dönüştüren Mark!

AVON’un yeni markası Mark, makyajı inovasyon ve sanatla birleştiriyor. Yeni Mark, bütün kadınları kendi şaheserlerini yaratarak girdikleri ortamlarda iz bırakmaya eğlence ediyor.

Yaşamdan hoşgörü alan, bulundukları ortamda genç ruhları, enerjileri ile uyarı çeken kadınlara hitap eden Mark, maskara, göz kalemi, eyeliner, far, pudra, allık, dudak boyası, fondöten, kapatıcı, CC krem, makyaj sabitleyici, çivi cilası çeşitlerinden ve makyaj aksesuarlarından oluşan zengin ürün yelpazesiyle görünümüne sanatsal bir dokunuş yapmak isteyen kadınlar için kapsamlı çözümler sunuyor.

Bu yüzden Mark, makyaj çantasını bir fotoğraf paletine, yüzü ise bir sanat eserinin hayata geçirilebileceği abes bir tuvale dönüştüren bir yaklaşımla geliştirildi. Güzel bir görünümün değerini bilenlerin ihtiyaç duyduğu bütün ürünleri barındıran Mark, Avon’un son 2 yıldaki yoğun araştırma ve inovasyon yatırımlarının sonucunda ortaya çıktı.

Esra Pencereci: “Mark, sanatın gücünü kadınlarla buluşturuyor”

Mark’ın lansmanında konuşan AVON Alıcı Pazarlama Müdürü Esra Pencereci, “Alımlılık ve bakım bütün kadınlar için manâlı oysa ihtiyaçlarımız, beklentilerimiz, zevklerimiz çok ayrı. 100’den artı ülkede kadınlara iyimserlik, güzellik, icat vadeden bir marka olarak, ayrı kesimlere hitap eden daha aşağı markalar geliştiriyoruz. Mark, özellikle renk tutkunlarına, yeniliklere açık, bağımsız ve kendini açıklama etmeyi seven kadınlara hitap edecek yepyeni bir makyaj markası. Çıkış noktasında sanat ve makyaj arasındaki benzerliğin altını çizme ihtiyacı yatıyor. Kendini ifade etmek ve yaratıcılığını ortaya koymak isteyen ressamın en manâlı arabulucu anlamsız bir tuvaldir. Biz kadınlar da makyaj yerine getirmek üzere ayna karşısına oturduğumuz her anda, fazla etkin ve yaratıcı bir araca sahip oluyoruz. Elimizde içten malzemeler olduğunda ve makyajın bu gücünü hatırladığımız her anda bizler de böyle becerikli bir yolculuğa çıkıyoruz. Mark, bütün da bu manzara açısıyla geliştirildi: Sanatın gücünü ürünlerimizi kullanan kadınlarla buluşturarak bulundukları her alanda kendi izlerini bırakmaya ziyafet ediyoruz” diye konuştu. 

Tuğçe Erbuğ Akman “Her bayan her sabah kendi yüzünde kendi şaheserini yaratabilir”

AVON Makyaj ve Parfüm Kategori Müdürü Tuğçe Erbuğ Akman ise, “Makyajı sanata dönüştüren Mark, manâlı bir iddiayla yola çıkıyor. Her kadının her sabahtan kendi yüzünde kendi şaheserini yaratabileceği iddiası. Bu yüzden kendini tanımlamak isteyen ve güzelliğine önem veren kadınların gereksinim duyacağı tüm ürünleri kapsayacak geniş bir portföye ve çeşitliliğe sahip. Yüz, gözler, dudaklar ve tırnaklara yönelik ürünleriyle Mark, güzelliğe siklet verenlerin gereklilik duyacağı tüm ürünleri barındırıyor” dedi.

Tek üründe üç bambaşka hacim: Spectralash Mascara

Kısa sürede kendi hayran kitlelerini yaratacak ürünlerden biri de Spectralash maskara. Kirpiklerinin görünümü üzerindeki tüm kontrolü kadınlara veren Spectralash, hacimli, daha hacimli ve en hacimli almak üzere üç ayarlanabilir kademeyle günün bambaşka saatlerinde ve bambaşka ortamlardaki rimel ihtiyaçlarını kimsesiz karşılıyor. Yeni Mark ürünleriyle ile ilgili detaylı bilgi elde etmek ve satın elde etmek için www.AVON.com.tr adresini ziyarete gitmek, AVON Satmak Temsilcileri ile haberleşmek yeterli.

AVON, girdiği ortamlarda fark edilmek isteyen; kendi tarzını yaratmak için süre ayıran kadınlara hitap eden dinç ve dinamik bir makyaj markası yarattı. Yeni Mark, yüksek pigment taşıyan renklerle makyajın içindeki sanatsal unsurları öne çıkarıyor.

CEVAP VER